Versenyeredmények

Heni néni emlékverseny, 2010.12.10. Budapest

Gyermek 1 kategória 1. hely
Bujka Bernadett, Kelemen Réka, Marikas Melitta, Pusztai Boglárka; Pusztai Enikő; Kelemen Kitti

Gyermek 3 kategória 1. hely
Böröcz Kata, Deák Orsolya, Hernold Kitti, Hoffer Tekla, Török Kincső, Csalló Aisa

Heni néni emlékverseny, 2010.12.10. Budapest

Gyermek 1 kategória 1. hely
Bujka Bernadett, Kelemen Réka, Marikas Melitta, Pusztai Boglárka; Pusztai Enikő; Kelemen Kitti

Gyermek 3 kategória 1. hely
Böröcz Kata, Deák Orsolya, Hernold Kitti, Hoffer Tekla, Török Kincső, Csalló Aisa

OB. Együttes kéziszer-csapatverseny 2010. december 4. Budapest

Gyermek 1 kategória 3. hely
Bujka Bernadett, Kelemen Réka, Marikas Melitta, Pusztai Boglárka; Pusztai Enikő; Szegedi Blanka

Gyermek 3 kategória 2. hely
Böröcz Kata, Deák Orsolya, Hernold Kitti, Hoffer Tekla, Török Kincső, Csalló Aisa

Országos Bajnokság, 2010.11.07-08. Budapest

Serdülő kategória
Balogh Andrea összetett 7. hely; karika 8. hely; buzogány 7. hely; labda 6. hely
Felnőtt kategória
Tőkés Anna összetett 7 hely; karika 8. hely; kötél 6. hely; szalag 5. hely; labda 4. hely

 

OB. Együttes kéziszer-csapatverseny 2010. december 4. Budapest

Gyermek 1 kategória 3. hely
Bujka Bernadett, Kelemen Réka, Marikas Melitta, Pusztai Boglárka; Pusztai Enikő; Szegedi Blanka

Gyermek 3 kategória 2. hely
Böröcz Kata, Deák Orsolya, Hernold Kitti, Hoffer Tekla, Török Kincső, Csalló Aisa

 

MK. Együttes kéziszer-csapatverseny 2010. november 27. Győr

Gyermek 1 kategória 4. hely
Bujka Bernadett, Kelemen Réka, Marikas Melitta, Pusztai Boglárka; Pusztai Enikő; Szegedi Blanka

Gyermek 3 kategória 2. hely
Böröcz Kata, Deák Orsolya, Hernold Kitti, Hoffer Tekla, Török Kincső, Csalló Aisa

 

Országos Bajnokság, 2010.11.07-08. Budapest

Serdülő kategória
Balogh Andrea összetett 7. hely; karika 8. hely; buzogány 7. hely; labda 6. hely

Felnőtt kategória
Tőkés Anna összetett 7 hely; karika 8. hely; kötél 6. hely; szalag 5. hely; labda 4. hely

 

Országos Bajnokság, 2010.23-24-25. Budapest

Gyermek 1 kategória
Pusztai Boglárka összetett 1. hely; szabad, labda 2. hely; kötél karika 1. hely

Gyermek 2 kategória
Kelemen Réka összetett 6. hely; szabad 5. hely; karika 3. hely
Pusztai Enikő összetett 4. hely; szabad 9. hely; kötél 6. hely; karika 4. hely
Szegedi Blanka összetett 13. hely; szabad 12. hely

Gyermek 3 kategória
Hernold Kitti összetett 9. hely; karika 9. hely
Török Kincső összetett 12 hely; karika 7. hely

 

MK Egyéni összetett verseny, 2010. október 17-18.

Gyermek 2 kategória
Kelemen Réka összetett 5. hely; szabad, kötél 5. hely
Pusztai Enikő összetett 7. hely; szabad 6. hely; kötél 9. hely
Szegedi Blanka összetett 10. hely; karika 6. hely

Gyermek 1 kategória
Pusztai Boglárka összetett 3. hely; szalag 1. hely; kötél 3. hely

Serdülő kategória
Balogh Andrea összetett 8. hely

Felnőtt kategória
Tőkés Anna összetett 9. hely

 

MK Egyéni csapatverseny, 2010. október 09.

Gyerek 2 kategória 3. hely
Kelemen Réka, Szegedi Blanka, Pusztai Enikő

 

OB selejtező Együttes kéziszer-csapatverseny, Budapest, 2010. május 30.

Gyermek 3 kategória 3. hely
Hernold Kitti, Böröcz Kata, Hoffer Tekla, Török Kincső, Deák Orsolya, Csalló Aisa

Gyermek 1 kategória 4. hely
Pusztai Boglárka, Kelemen Réka, Pusztai Enikő, Marinkás Melitta, Bujka Bernadett

 

Budapest Bajnokság. 2010. május 08-09. Budapest

Balogh Andrea összetett 8. hely

2010. május 7-8. Graz

Pusztai Boglárka 1.hely
Pusztai Enikő 3. hely
Kelemen Kitti 10. hely

 

Budapest Bajnokság, Érd, 2010, Április 24-25.

Gyermek 3 kategória:
Csapat 5. hely: Hernold Kitti; Deák Orsolya; Török Kincső; Csalló Aisa; Hoffer Tekla

Gyermek 2. kategória:
Csapat 3. hely: Kelemen Réka; Pusztai Enikő; Olasz Alexandra; Szegedi Blanka
Kelemen Réka összetett 5. hely; szabad 4. hely
Pusztai Enikő összetett 3. hely; karika 2. hely
Szegedi Blanka összetett 7. hely; karika 5. hely

Gyermek 1 kategória:
Pusztai Boglárka összetett 5. hely; szabad, labda 4. hely; karika, kötél 6. hely

 

Piruett kupa, Kozármisleny, 2010. április 17.

Hernold Kitti 1. hely
Török Kincső 2. hely
Deák Orsolya 5. hely
Csalló Aisa 2. hely
Hoffer Tekla 1. hely
Tárkányi Abigél 1. hely

 

2010. március 19-21. Prága – Csehország

Balázs Nikolett 3. hely
Pusztai Boglárka 3. hely
Kelemen Réka 4. hely

 

2010.március 5-7.Varsó

Balogh Andrea 3. hely
Balázs Nikolett 2.hely
Kelemen Réka 2. hely

 

November 30., Országos Bajnokság együttes kéziszer csapat

Felnőtt: 1.hely
Demeter Alexandra, Kiss Katalin, Királyvári Nikolett, Polákovits Rita, Rigó Viktória

Junior: 2.hely
Balázs Nikolett, Deák Diana, Fejes Nikoletta, Haragos Henriett, Vancsó Dorottya

Gyerek 2: 2.hely
Bérdi Jázmin, Kelemen Réka, Kulik Flóra, Mester Kata, Pusztai Boglárka, Pusztai Enikő

November 23., MK együttes kéziszer bajnokság

Felnőtt 1.hely
Demeter Alexandra, Kiss Katalin Királyvári Nikolett, Polákovits Rita, Rigó Viktória

Junior 1.hely
Balázs Nikolett, Deák Diana, Fejes Nikoletta, Haragos Henriett, Vancsó Dorottya

Gyerek 1: 3.hely
Bacsó Gabriella, Bérdi Jázmin, Kelemen Kitti, Romanóczki Dorisz, Szabó Fanni

Gyerek 2: 5.hely
Kelemen Réka, Kulik Flóra, Mester Kata, Pusztai Boglárka, Pusztai Enikő

November 1-2. OB, Budakalász

Junior:
Fejes Nikoletta összetett 2., kötél 3. karika, szalag 1. hely
Rigó Viktória összetett 4.,karika, labda, szalag 3. hely

Serdülő
Balázs Nikolett összetett 6.
Vancsó Dorottya összetett 8.

Október 25-26. OB, Láng Sportcsarnok

Gyerek 3 B kategória
Pusztai Enikő: 7. hely

Gyerek 2 A kategória
Bérdi Jázmin: összetett 2., karika 1. hely
Pusztai Boglárka: összetett 4., karika 3. hely

Gyerek 1 B kategória
Szabó Fanni összetett 1., karika 1. szabad 3. hely

Október 18-19. MK egyéni forduló

Junior
Fejes Nikoletta: összetett 2. hely; kötél, karika, szalag 2. hely
Rigó Viktória: összetett 3. hely; kötél, labda, szalag 3. hely

Gyermek 2
Bérdi Jázmin: összetett 1. hely; kötél 2. hely; karika1. hely
Pusztai Boglárka összetett 4. hely

Szeptember 27-28. MK egyéni forduló

Gyermek 2
1. hely (Bérdi Jázmin, Kovács Evelin, Kulik Flóra, Pusztai Boglárka)

Junior
2. hely (Fejes Nikoletta, Haragos Henrietta, Rigó Viktória)

Serdülő
3. hely (Balázs Nikolett, Deák Diana, Vancsó Dorottya)

Gyerek 1
7. hely (Kelemen Kitti, Romanóczki Dorisz, Szabó Fanni)

2008. június 21. Prato (ITA)

Topic Dária – 4. hely

2008. június 14. Prága (CZE)

Gyermek kategória
Pusztai Boglárka -3. hely
Kovács Evelin – 9. hely

Junior kategória
Vancsó Dorottya – 4-5. hely

2008. június 5-7. Európa Bajnokság – Torinó

Csapatverseny 33 ország részvételével:
1. Oroszország
2. Belorusszia
3. Ukrajna
4. Bulgária
5. Magyarország (a csapat tagjai: Forray Fanni, Kohlhoffer Fanni, Topic Dária)

Szerenkénti döntők:
karika: Forray Fanni – 5. hely
labda: Kohlhoffer Fanni – 5. hely
szalag: Topic Dária – 8. hely

2008. május 23-24. Holon (ISR)

Junior
Topic Dária
karika 4.hely
szalag 6.hely

2008. május 24. Prága (CZE)

Junior
Rigó Viktória 3.hely
Tőkés Anna 9.hely
Haragos Henrietta 11.hely

2008. május 10-11. Mol (BEL)

Junior
Gábor Ingrid: 3.hely
Balázs Nikolett: 4.hely
Vancsó Dorottya: 5.hely

2008. május 10-11. Espinho (POR)

Gyermek
Bérdi Jázmin: 5.hely

Serdülő
Deák Diana: 4.hely
(labda 2.hely)

Junior
Fejes Nikoletta: 6.hely
(szalag 1.hely)
Rigó Viktória: 11.hely
(szalag  2.hely)

2008. május 3-4. Antwerpen (BEL), No Limits Open

Gyermek
Bérdi Jázmin: 7.hely
Szabó Fanni: 11.hely

Budapest Bajnokság, 2008. május 3-4.

Budapest Bajnokság, Serdülő
Csapatverseny: 2.hely

Egyéni összetett verseny:
Balázs Nikolett: 3.hely
Deák Diana: 7.hely
Gábor Ingrid: 9.hely
Vancsó Dorottya: 10.hely

Szerenkénti eredmények:

kötél

Balázs Nikolett: 4.hely
Deák Diana: 5.hely
Gábor Ingrid: 10.hely
Vancsó Dorottya: 9.hely

karika

Balázs Nikolett: 3.hely
Deák Diana: 4.hely
Gábor Ingrid: 8.hely
Vancsó Dorottya: 6.hely

labda

Balázs Nikolett: 4.hely
Deák Diana: 6.hely
Gábor Ingrid: 10.hely
Vancsó Dorottya: 11.hely

buzogány

Balázs Nikolett: 3.hely
Deák Diana: 14.hely
Gábor Ingrid: 7.hely
Vancsó Dorottya: 10.hely

Budapest Bajnokság, Junior
Csapatverseny: 2.hely

Egyéni összetett verseny:
Topic Dária: 2.hely
Fejes Nikoletta: 7.hely
Rigó Viktória: 9.hely
Tőkés Anna: 11.hely
Haragos Henrietta: 14.hely

Szerenkénti eredmények:

kötél
Topic Dária: 3.hely
Fejes Nikoletta: 6.hely
Rigó Viktória: 9.hely
Tőkés Anna: 13.hely
Haragos Henrietta: 14.hely

karika
Topic Dária: 2.hely
Fejes Nikoletta: 9.hely
Rigó Viktória: 6.hely
Tőkés Anna: 13.hely
Haragos Henrietta: 14.hely

labda

Topic Dária: 2.hely
Fejes Nikoletta: 3.hely
Rigó Viktória: 13.hely
Tőkés Anna: 10.hely
Haragos Henrietta: 17.hely

szalag

Topic Dária: 1.hely
Fejes Nikoletta: 11.hely
Rigó Viktória: 9.hely
Tőkés Anna: 10.hely
Haragos Henrietta: 14.hely

2008. április 19-20. Havirov (CZE)

Gyermek
Kovács Evelin: 6.hely
Pusztai Boglárka: 9.hely

Serdülő
Deák Diana: 2.hely

2008. április 17-20. Portimao (POR)

Magyar Junior Válogatott csapat: 3.hely
Topic Dária (szalag): 3.hely

Budapest Bajnokság, 2008. április 12.

Gyermek 3 kategória: 4. hely
Kelemen Réka, Szegedi Blanka, Farkas Boglárka, Pusztai Enikő

Gyermek 1 B kategória:

Csapat 3. hely:
Kelemen Kitti, Szabó Fanni, Portik-Hegyi Klaudia, Romanovszki Dorisz

Szabó Fanni: összetett 1. hely, karika 2. hely
Portik-Hegyi Klaudia: összetett 3. hely, karika 1. hely

Gyerek 2 A kategória
Csapat 1. hely
Bérdi Jázmin, Kovács Evelin, Kulik Flóra, Pusztai Boglárka

Bérdi Jázmin: összetett, szabad, karika 1. hely
Pusztai Boglárka: összetett 4. hely karika 2. hely
Kovács Evelin: összetett 5. hely

2008. április 6. Bukarest (ROM)

Magyar Junior Válogatott csapat: 5.hely
Topic Dária (szalag): 10.hely

2008. március 29-30. Várna (BUL)

Gyermek (14 versenyző)
Szabó Fanni: 6.hely

Junior (20 versenyző)
Fejes Nikoletta: 9.hely
Balázs Nikolett: 15.hely

2008. március 14-16. Lettország (Riga)

Junior:
Tőkés Anna
6. hely
Gábor Igrid
11. hely
Haragos Henrietta
16. hely

2008. március 14-15. Szlovénia (Ljubljana)

Serdülő:
Vancsó Dorottya
7. hely

Junior:
Topic Dária
5. hely

Együttes kéziszercsapat MK 2007. december 15. szombat

Gyerek 2 ‘A’ csapat 2. hely A csapat tagjai:
Portik-Hegyi Klaudia, Kelemen Kitti, Bérdi Jázmin, Szabó Fanni, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka

Gyerek ‘B’ csapat 8. hely A csapat tagjai:
Márton Virág, Kulik Flóra, HusztiCintia, Gyányi Tímea, Bérdi Jázmin, Szirmai Bernadett

Serdülő csapat 2. hely A csapat tagjai:
Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid, Jabronka Nikolett, Olasz Klaudia, Vancsó Dorottya, Deák Diana

Junior csapat 2. hely A csapat tagjai:
Rigó Viktória, Topic Dária, Tőkés Anna, Fejes Nikoletta, Haragos Henrietta

Felnőtt csapat 3. hely A csapat tagjai:
Kiss Katalin, Polákovits Rita, Balázs Henrietta, Topic Dária, Tőkés Anna, Fülöp Lili, Buda Julianna, Rigó Viktória, Haragos Henrietta

Tököl 2007. 12. 09. Együttes kéziszercsapat OB

Gyerek 2 ‘A’ csapat 5. hely
A csapat tagjai:
Portik-Hegyi Klaudia, Kelemen Kitti, Bérdi Jázmin, Szabó Fanni, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka

Gyerek ‘B’ csapat 8. hely
A csapat tagjai:
Márton Virág, Kulik Flóra, HusztiCintia, Gyányi Tímea, Bérdi Jázmin, Szirmai Bernadett

Serdülő csapat 2. hely
A csapat tagjai:
Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid, Jabronka Nikolett, Olasz Klaudia, Vancsó Dorottya, Deák Diana

Junior csapat 2. hely
A csapat tagjai:
Rigó Viktória, Topic Dária, Tőkés Anna, Fejes Nikoletta, Haragos Henrietta,

Felnőtt csapat 4. hely
A csapat tagjai:
Polákovits Rita, Balázs Henrietta, Topic Dária, Tőkés Anna, Fülöp Lili, Buda Julianna Rigó Viktória, Haragos Henrietta

Bécs 2007.11.24. Nemzetközi együttes kéziszercsapat verseny

 

Felnőtt kategória: 2. hely
A csapat tagjai: Polákovits Rita, Balázs Henrietta, Topic Dária, Tőkés Anna, Buda Julianna, Rigó Viktória

Junior kategória:
Buzogány csapat 1. hely
A csapat tagjai: Rigó Viktória, Topic Dária, Tőkés Anna, Fejes Nikoletta, Haragos Henrietta

Szalag csapat 4. hely
A csapat tagjai: Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid, Jabronka Nikolett, Olasz Klaudia, Vancsó Dorottya

 

1995. és később született:
Gyerek 2 ‘A’ csapat 3. hely

A csapat tagjai: Portik-Hegyi Klaudia, Kelemen Kitti, Bérdi Jázmin, Szabó Fanni, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka

 

1997. és később született:
Gyerek 2 ‘B’ csapat 4. hely

A csapat tagjai: Márton Virág, Kulik Flóra, Huszti Cintia, Gyányi Tímea, Bérdi Jázmin, Szirmai Bernadett

 

2007. november 18. Tőebíő – Csehország

Karika csapat
Gyermek kategória; 5. hely
A csapat tagjai:
Bérdi Jázmin, Gyányi Tímea, Huszti Cintia, Kelemen Kitti, Kulik Flóra, Márton Virág, Porti-Hegyi Klaudia, Szabó Fanni

Szalag csapat
Serdülő kategória; 2. hely
A csapat tagjai:
Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid, Jabronka Nikolett, Olasz Klaudia, Vancsó Dorottya

Karika-buzogány + Kötél csapat
Felnőtt kategória; 1. hely
A csapat tagjai:
Balázs Henrietta, Buda Julianna, Haragos Henrietta, Polákovits Rita, Tőkés Anna

2007. november 17-18. Belgium – Gent, Happy Cup 2007

Szerenkénti eredmények:
Junior kategória:
Topic Dária: labda 2.hely, szalag 3. hely.

 

Összetett eredmények:
Junior kategória:
Topic Dária: 12. hely
Rigó Viktória: 16. hely

Gyerek kategória:
Deák Diána 11. hely

2007. november 10. Csehország – Brno (One World Cup)

Felnőtt csapat:
1.hely
(Polákovits Rita, Balázs Henrietta, Rigó Viktória, Topic Dária, Buda Julianna)

Junior csapat:
1.hely
(Haragos Henrietta, Rigó Viktória, Topic Dária, Tőkés Anna, Fejes Nikoletta)

Serdülő csapat:
5.hely
(Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid, Jabronka Nikolett, Olasz Klaudia, Vancsó Dorottya)

1996-ban vagy később születettek:
Gyermek A csapat: 9. hely
(Bérdi Jázmin, Szabó Fanni, Deák Diana, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka)

Gyermek B csapat: 11. hely
(Portik-Hegyi Klaudia, Kelemen Kitti, Márton Virág, Kulik Flóra, Huszti Cintia, Gyányi Tímea, Bérdi Jázmin, Szirmai Bernadett, Szabó Fanni)

2007. november 3. Országos Bajnokság:

Gyerek 2 B kategória:
Csapat: 1.hely
(Bérdi Jázmin, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka, Portik-Hegyi Klaudia, Szabó Fanni)
Bérdi Jázmin összetett 1.hely,
- szabad 2.hely, karika 1.hely
Szabó Fanni összetett 3.hely,
- szabad 3.hely, karika 3.hely
Pusztai Boglárka összetett 4.hely,
-szabad 1.hely
Kovács Evelin összetett 9.hely,
Portik-Hegyi Klaudia összetett 24.hely

Gyerek 1 A kategória:
Deák Diana összetett 6.hely

2007. október 27-28. Országos Bajnokság:

Serdülő:
Csapat 1. hely
Fejes Nikoletta összetett 2. hely,
- labda 1. hely, szalag 1. hely Vancsó Dorottya összetett 5. hely,
Balázs Nikolett összetett 7. hely,
-szalag 2. hely
Gábor Ingrid összetett 9.hely,
-szalag 3. hely
Jabronka Nikolett összetett 19.hely
Olasz Klaudia összetett 28. hely

Junior:
csapat: 3.hely,
Topic Dária egyéni összetett 3.hely,
-finálé: kötél 1. hely, karika 4. hely, labda 4. hely, szalag 3. hely
Rigó Viktória egyéni összetett 10. hely,
-finálé: labda 8.hely, szalag 6. hely
Haragos Henrietta egyéni összetett 17. hely
Tőkés Anna egyéni összetett 18. hely

2007. október 20-21. MK Egyéni összetett verseny:

Gyerek I.:
Deák Diana összetett 6. hely,

Serdülő:
Fejes Nikoletta összetett 1. hely,
- labda, buzogány, szalag 1.
- karika 2.
Vancsó Dorottya összetett 4. hely
Balázs Nikolett, összetett 6. hely,
Gábor Ingrid, összetett 10. hely,
- szalag 3.
Jabronka Nikolett, összetett 16. hely,

Junior:
Topic Dária, összetett 3. hely,
- karika, labda 2.
- szalag 3.

Rigó Viktória összetett 9. hely,
Haragos Henrietta összetett 15. hely,
Tőkés Anna összetett 17. hely,

2007. október 13. MK Egyéni csapatverseny:

Gyerek 2:
3. hely
Bérdi Jázmin, Kovács Evelin, Pusztai Boglárka, Szabó Fanni

Serdülő:
1. hely
Balázs Nikolett, Fejes Nikoletta, Gábor Ingrid

Junior:

1.hely
Haragos Henrietta, Rigó Viktória, Topic Dária, Tőkés Anna

2007. október 06 – 07. Ausztria- Graz

Serdülő:
Fejes Nikoletta
összetett 8. hely
kötél 5.
karika 6.

Junior:
Rigó Viktória
összetett 3. hely
labda 3. szalag 1.

Tőkés Anna
összetett 6. hely

2007. szeptember 29. Csehország

Gyerek:
Bérdi Jázmin
összetett 1. hely

Serdülő:
Balázs Nikolett
összetett 2. hely

Junior:
Topic Dária
összetett 1. hely

2007. szeptember 15. Ausztria- Bécs

Serdülő:
Gábor Ingrid összetett 1. hely,

Junior:
Haragos Henrietta összetett 1. hely,
Rigó Viktória összetett 2. hely

Egyéni csapat:
1. hely ( Gábor Ingrid, Rigó Viktória)

2007. szeptember 7 – 9. Bulgária- Várna

Junior:
Topic Dária:
összetett 3. hely,
kötél, karika, labda, szalag 3. hely

Powered by WP Symposium - Social Networking for WordPress v12.10